lustro

Łazienka i lustra naszą wizytówką

Przychodzą do nas goście zapowiedzianie lub nie, a my zapraszamy ich do pokoju na pogaduchy. W pewnym momencie którejś z odwiedzających osób zachciewa się do toalety. A gospodarz wtedy myśli: czy ja sprzątnąłem łazienkę?

Lustra ze szczecina muszą być czyste

lustroNie mówię, że to się musiało koniecznie zdarzyć tobie. Być może nie masz problemu ze sprzątaniem i nie ma dnia, żeby twoja łazienka źle wyglądała. Z doświadczenia wiem jednak, że jest to trudne i każdemu czasami zdarza się wpadka. To nie szkodzi.Ważne jest jednak, aby zdać sobie sprawę z faktu, że łazienka jest naszą wizytówką. Nie chodzi o to, żeby inwestować w nie wiadomo jakie kabiny prysznicowe. Nie namawiam też koniecznie, żeby mieć Lacobel, choć bardzo ładnie się on prezentuje. Chodzi tutaj bardziej o czystość i higienę.Zwracamy bardzo dużą uwagę na salon, mniejsze pokoje i kuchnię, ale czasami zapominamy, że łazienka też wystawia o nas świadectwo. Trzeba mieć to na uwadze, kiedy pojawiają się zwłaszcza ważni goście. Miejmy tyle czasu, żeby chociaż dwa razy w tygodniu odświeżyć to miejsce: umyć toaletę, przetrzeć lustra ze szczecina, zamieść i wyczyścić posadzkę. Nie ma z tym zazwyczaj dużo roboty, a gość może mieć o nas od razu lepsze mniemanie.Każdy urządza sobie dom w taki sposób, w jaki chce i jaki mu osobiście pasuje, ale bród to już inna sprawa.

Dom powinien być miejscem, w którym nie obawiamy się, że zostaniemy zaatakowani przez grasujące zarazki. Trzeba zrozumieć, że goście zwracają na nie większą uwagę niż domownicy. Od nas zależy czy będą chętnie u nas bywali, czy będą się bali przyjść.