windy kuchenne

Winda kuchenna uległa awarii

Pewnego dnia udałem się na wycieczkę za granicę. Byłem kardiochirurgiem i ciężko pracowałem. Stwierdziłem, że muszę zrobić sobie małe wakacje i wyjechać. Po długim locie samolotem musiałem trochę odpocząć w samolocie. Mój hotel był bardzo duży i na dole najprawdopodobniej znajdowała się restauracja.

Windy kuchenne są bardzo potrzebne!

windy kuchenneSłychać było windy gastronomiczne. Gdy chciałem udać się na dół stwierdziłem, że schody nie będą dobrym rozwiązaniem. Nie wiem co mnie podkusiło i wróciłem aby skorzystać z popularnego rozwiązania. Gdy wszedłem okazało się, że windy w całym obiekcie uległy awarii. Zostałem zamknięty sam z jakąś kobietą. Ona była bardzo zestresowana i nie wiedziałem co mam zrobić. Żadne próby uspokojenia się nie sprawdziły. Nagle upadła i straciła przytomność. Musiałem natychmiast zareagować. Szybko zdiagnozowałem pacjenta i stwierdziłem, że straciła przytomność. Nie wyczuwałem oddechu. Cała sytuacja odbywała się błyskawicznie, a ja musiałem rozpocząć proces reanimacji. Robiłem wszystko aby przywrócić prawidłową pracę serca. Nagle usłyszałem, że windy kuchenne zaczynają działać. Miałem nadzieję, że jak najszybciej ktoś mi pomoże. Moja pacjentka zaczęła poprawnie funkcjonować. Jednak nie które rzeczy mi nie pasowały i musiałem wprowadzić kolejne kroki. Ona wymagała natychmiastowej operacji. To była walka z czasem. W pewnym momencie windy towarowe były dużo głośniejsze. Miałem nadzieję, że ktoś już wezwał pomoc, ponieważ ja nie miałem telefonu.

Nagle technicy otworzyli zepsutą windę. Na zewnątrz już czekała karetka pogotowia. Nie zastanawiając się wsiadłem i jechałem na operację. Tam lekarz prowadzący powiedział mi jak wygląda jej stan po zbadaniu. Umyłem ręce, założyłem fartuch i operowałem.